понеділок, 13 листопада 2017 р.


Звіт про проведення у Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему :
«Сірники не чіпай – вогонь не закликай»
у Новоархангельському навчально – виховному комплексі «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - гімназія»
Новоархангельського навчально – виховного об’єднання №1
Згідно з річним планом школи на 2017/2018 навчальний рік, наказу директора Новоархангельського навчально – виховного об`єднання №1
від 02 листопада 2017 року №222 «Про проведення у школі Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Сірники не чіпай - вогонь не закликай!» у  Новоархангельському навчально – виховному комплексі «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - гімназія» було проведено вище вказаний Тиждень .
   Метою проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності «Сірники не чіпай – вогонь не закликай» є поліпшення пожежно - профілактичної роботи та якості навчально - виховної роботи з учнями з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення в учнів умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.
Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено учнів навчально - виховного об`єднання .
3а підсумками Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Сірники не чіпай - вогонь не закликай!» були розроблені  план заходів та план-сітка щодо проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Сірники не чіпай - вогонь не закликай!».  Проведені інструктивні наради з педагогічним колективом щодо проведення заходів.
   Протягом Тижня було проведено такі заходи: загальношкільна лінійка, тематичні бесіди, години спілкування, виставка літератури, вікторини, конкурси віршів, казок, ребусів та загадок.  Для учнів 1 – 4 класів старшокласники підготували показ цікавих   мультфільмів «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа серія 4». Цікавою була фото – виставка «Життя маємо - за нього відповідаємо». Під час проведення Тижня знань у школі були відпрацювані практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим : практичне заняття «Дії під час надзвичайних ситуацій», «Евакуація під час пожежі» . Були організовані зустрічі з працівниками Новоархангельського районного сектору УДСНС України. 
По закінченні Тижня всі класні керівники підготували та здали матеріали проведення Тижня.
Комісія з підведення підсумків відзначила кращі роботи та визначила переможців.
      Закінчився Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи, відзначені найактивніші класні колективи та учні.
Найбільш ефективною формою роботи в школі є проведення Тижнів знань  безпеки життєдіяльності,  які дозволяють всю роботу зробити безперервною й системною та спланувати її на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки пожежі, стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику від вогню.
Заходи, які педагогічний колектив провів з 06.11.2017 р. по 10.11.17 р. були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.  Всі заходи під час проведення Тижня знань БЖ на тему: «Сірники не чіпай - вогонь не закликай!»  пройшли на належному рівні. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним.
   Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну  та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно - пошукові тощо.
Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість пожеж за участю дітей. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.









Немає коментарів:

Дописати коментар