середа, 8 вересня 2021 р.

Країна Мрій

 

Країна Мрій

1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи в Україні. Цей день хвилює уяву кожного: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і усіх, хто будь-коли навчався в школі, адже школа – це справжня Країна Мрій, в якому панують доброта, дружба, взаєморозуміння, дитяче щастя, мрії, надії, сподівання.

На центральній площі селища Новоархангельськ в цей день урочисто-святково звучали побажання здобувачам освіти від селищного голови Шамановського Юрія Павловича, директора Опорного закладу освіти «Новоархангельський навчально – виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти I-III ступенів - гімназія»  Косенко Ірини Миколаївни, зворушливі слова від одинадцятикласників 2021 – 2022 навчального року.

Святкові дійства, пронизані добром, миром, злагодою, почуттям єдності та патріотичності, залишили відгук у серцях назавжди.

Вересневий день позначений багатьма хвилюючими миттєвостями: подарунки, солодощі та фруктові кошики від Ірини Миколаївни для найважливіших гостей свята - випускників та першокласників. Відчуття патріотизму та любові до Батьківщини переповнило кожного, хто долучився до привітання з Днем Незалежності України від директора навчального закладу.

Кольорові стрічки від кожного учнівського колективу приєдналися до квіткового вінка єдності школи. За доброю традицією шкільної родини усі долучилися до виконання флешмобу «Перлина Україна».  Родзинкою свята стало проведення на території  Опорного закладу освіти «Новоархангельський навчально – виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти I-III ступенів - гімназія» святкових локацій:

«Арт – терапія», Здоров’я – найцінніший скарб життя, вікторина «Вивчай Україну разом з нами», фотозона «Зупинись, мить! Ти прекрасна!», руханка-танок «Щасливі діти»

Цей навчальний рік розпочався сонячно, натхненно, благодатно. Нехай проминуть усі його дні, як чарівна музика, як лагідна пісня, і подарують учням якісні знання, відмінний настрій, міцну дружбу!

Шкільна родина Опорного закладу освіти «Новоархангельський навчально – виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти I-III ступенів - гімназія»бажає усій Україні злагоди, миру і єдності!


Немає коментарів:

Дописати коментар